Apple Windows İçin Yenilenmiş iCloud Uygulamasını Yayınladı

Apple Windows İçin Yenilenmiş iCloud Uygulamasını Yayınladı
Geçen hafta Apple, Windows için Cihazlar, Müzik ve TV uygulamalarını güncelledikten sonra şimdi de iCloud uygulamasının yeni bir sürümünü yayınladı.

Geçtiğimiz hafta Apple, Windows için Cihazlar, Müzik ve TV uygulamalarının kararlı sürümlerini yayınladı. Şimdi şirket, işletim sistemi için iCloud uygulamasının yedi değişiklik getiren yeni bir sürümünü yayınladı. Windows için iCloud uygulamasına yapılan en son güncelleme, Apple tarafından paylaşılan ekran görüntülerine göre daha temiz ve daha modern görünen tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü, kullanımı kolay bir başlangıç ve kurulum deneyimi, içerik senkronizasyonu için durum göstergeleri getiriyor.

apple-windows-icin-yenilenmis-icloud-uygulamasini-yayinladi-1.jpg

Apple iCloud uygulamasına yenilikler getirerek yayınladı

Şirketin söylediğine göre fiziksel güvenlik anahtarları için iCloud desteği, Apple Kimliğiyle güvenli oturum açma, fotoğraf senkronizasyon performansında iyileştirmeler ve oturum açma istemlerinin sıklığında azalma sunuyor. Ayrıca Outlook'taki takvim ve kişi senkronizasyonu sorunlarını da çözer. Ancak düzeltme, Windows 11 22H2 veya üstünü çalıştırmanızı gerektirir.