General Motors Samsung İle İşbirliği Görüşmeleri Yapıyor

General Motors Samsung İle İşbirliği Görüşmeleri Yapıyor
General Motors CEO'su Mary Barra, Samsung'un üst düzey yetkilileriyle Güney Kore'de buluşarak, elektrikli araçlar için piller ve diğer elektronik bileşenler üzerine işbirliği olasılıklarını değerlendiriyor.

Samsung akıllı telefonlar, tabletler ve TV'ler dışında pek çok şey üretiyor. Gösterge panelleri, piller ve çeşitli elektronik bileşenler üretiyor ve bunlar dünya çapında birçok firma tarafından kullanılıyor. Dün General Motors CEO'su Mary Barra, elektrikli araçlara yönelik piller ve diğer elektronik bileşenler konusunda işbirliği yapmak üzere Samsung'un üst düzey yetkilileriyle bir araya geldi.

general-motors-samsung-ile-isbirligi-gorusmeleri-yapiyor-1.jpg

Samsung ve General Motors yetkilileri bir araya geldi

Yonha Haber Ajansı'na göre General Motors CEO'su, Samsung Display, Samsung Electro-Mechanics ve Samsung SDI yöneticileriyle görüşmek üzere Güney Kore'nin Seul kentine gitti. Salı ve Çarşamba günleri Samsung Display başkanı Choi Joo-sun, Samsung Electro-Mechanics CEO'su Chang Duck-hyun ve Samsung SDI başkanı Choi Yoon-ho ile bir araya geldi. Bu, Mary Barra'nın 2016 yılında GM CEO'su olmasından bu yana Güney Kore'ye yaptığı ilk resmi ziyaretti.