Google Bard'ı Yeniden Markalıyor

Google Bard'ı Yeniden Markalıyor
Google'ın yapay zeka destekli yeni dijital asistanı Gemini, daha güçlü ve detaylı yanıtlar sunarak Google Asistan'ı geliştiriyor.

Dün Google, Bard'ın adını yapay zeka destekli yeni dijital asistanı ve sohbet robotu olan Gemini olarak değiştirdiğini duyurdu. Google Asistan'dan daha güçlüdür ve gelişmiş akıl yürütme ve daha ayrıntılı yanıtlar sunar. Şirket ayrıca daha güçlü ama bir bedeli olan Gemini Advanced'i tanıttı. Verimliliklerini ve çalışmalarını artırmak isteyen kullanıcılara yöneliktir.

google-bardi-yeniden-markaliyor-1.jpg

Google Bard'ın ismini değiştirdiğini duyurdu

Gemini Advanced, Google'ın Gemini Ultra 1.0 motorunu temel alır. Yapay zeka destekli en gelişmiş sohbet robotudur ve kodlama, yaratıcı görevler, akıl yürütme, talimatları daha dikkatli anlama ve diğer son derece karmaşık görevleri gerçekleştirme gibi şeyleri yapma konusunda daha yeteneklidir. Gemini herkes için ücretsiz olsa da Gemini Advanced yalnızca ücretli abonelik modeliyle kullanılabilir. Ekranın sol üst köşesinden Gemini'den Gemini Advanced'e geçiş yapılarak erişilebilir. Kodlama iyileştirmeleri ve önerileri, belge ve e-postaların özetlerini çıkarmak ve projeler için yeni fikirler edinmek için Gemini Advanced'i kullanabilirsiniz.