Instagram'ın Threads Uygulamasına Gönderi Kaydetme Özelliği Geliyor

Instagram'ın Threads Uygulamasına Gönderi Kaydetme Özelliği Geliyor
Instagram Başkanı Adam Mosseri, Threads'in sosyal medya platformundaki gönderileri kaydetme özelliğinin test edilmeye başlandığını duyurdu.

Instagram Başkanı Adam Mosseri, Threads'in sosyal medya platformundaki gönderileri kaydetme özelliğini test etmeye başladığını duyurdu. Meta tarafından paylaşılan bir görsele göre, bir gönderinin sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine tıklayarak ve Kaydet düğmesine dokunarak Threads'teki bir gönderiyi kaydedebileceksiniz. Bir gönderiyi favorilerinize ekledikten sonra kayıtlı gönderiler bölümüne gidebilir ve tüm favori gönderilerinizi bulabilirsiniz.

instagramin-threads-uygulamasina-gonderi-kaydetme-ozelligi-geliyor-1.jpg

Threads uygulaması yeni bir özellik daha alıyor

Adam'a göre gönderileri kaydetme özelliği en çok talep edilen özelliklerden biri oldu. Bunun “sınırlı bir test” olduğunu da söyledi. Dolayısıyla bu özelliği artık çok fazla kişi göremeyecek. Bu özelliğin ne zaman daha yaygın kullanıma sunulacağına dair de bir bilgi yok. Bununla birlikte, Thread'in özellik kullanıma sunma geçmişine bakıldığında, gönderileri kaydetme özelliğinin önümüzdeki birkaç hafta içinde herkese açık hale gelmesini bekliyoruz.