Lessons in Chemistry İki Dalda Ödül Kazandı

Lessons in Chemistry İki Dalda Ödül Kazandı
Apple TV+ dizisi "Lessons in Chemistry", Amerika Yönetmenler Birliği Ödülleri'nde önemli bir başarı elde ederek Televizyon ve Mini Dizi Filmleri kategorisinde üstün yönetmenlik başarısı ödülünü kazandı.

Apple TV+, 76. Amerika Yönetmenler Birliği Ödülleri'nde bir ödüle daha imza atmayı başardı; "Lessons in Chemistry" kendi kategorisinde birinci olurken, bir reklamı da onay aldı. Cumartesi gecesi 76. kez düzenlenen yıllık DGA Ödülleri, 2023'teki olağanüstü yönetmenlik başarılarına verilen ödülleri gördü. Judd Apatow'un ev sahipliği yaptığı ve Beverley Hills'teki Beverley Hilton'da düzenlenen Apple, etkinlikten birkaç galibiyetle ayrılmayı başardı.

lessons-in-chemistry-iki-dalda-odul-kazandi-1.jpg

Apple TV+ bir ödülün daha sahibi oldu

Apple TV+ için en büyük başarı, Sarah Adina Smith'in "Lessons in Chemistry" bölümü "Her and Him" ile Televizyon ve Mini Dizi Filmlerinde Üstün Yönetmenlik Başarısı ödülünü kazanması oldu. Bu kategoride Smith, aynı zamanda "Lessons in Chemistry" bölümlerinin "Introduction to Chemistry" ve "Poirot" bölümlerinde de yer alan Tara Miele ve Millicent Shelton ile yarıştı. Nzingha Stewart ayrıca "Daisy Jones & The Six" için, Shawn Levy ile birlikte "All the Light We Cannot See" için yarışıyordu.