Meta iPhone 15 Pro ve Pro Max İçin Bir Destek Ekliyor

Meta iPhone 15 Pro ve Pro Max İçin Bir Destek Ekliyor
Meta, yeni güncelleme olan Quest Build 62.0 ile Quest 3, Quest Pro ve Quest 2 kulaklıklarına iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max kullanılarak kaydedilen Spatial videoların oynatılması desteğini ekliyor.

Meta, Meta Quest Build 62.0 yazılım güncellemesiyle Quest 3, Quest Pro ve Quest 2 kulaklıklarına iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max kullanılarak kaydedilen Spatial videoların oynatılması desteğini ekleyeceğini duyurdu. Şirket, duyuruyu, şu anda kullanılarak kaydedilen Uzaysal videoların oynatılmasını destekleyen diğer tek karma gerçeklik (MR) kulaklığı olan Apple Vision Pro'nun piyasaya sürülmesinin hemen ardından yaptı.

meta-iphone-15-pro-ve-pro-max-icin-bir-destek-ekliyor-1.jpg

Meta Spatial videolar için destek ekliyor

Meta kulaklığınızı Meta Quest Build 62.0'a güncellediğinizde, Meta Quest mobil uygulamasını kullanarak Spatial videoları iPhone 15 Pro veya iPhone 15 Pro Max cihazınızdan Meta kulaklığa aktarabileceksiniz. Üç kulaklığın da 20 dakikaya kadar uzaysal videoları destekleyeceğini unutmayın. Meta ayrıca yaklaşan güncellemeyle birlikte örnek Uzamsal videolar da sunuyor; bunları "Dosyalar uygulamasının Uzamsal videolar bölümünde" bulabilirsiniz.