Samsung Galaxy Enhance-X Uygulamasına Yeni Özellikler Ekledi

Samsung Galaxy Enhance-X Uygulamasına Yeni Özellikler Ekledi
Samsung'un Galaxy Enhance-X uygulamasına yapılan yeni güncelleme, kullanıcılara görüntü perspektifini değiştirme imkanı sunuyor.

Samsung, Galaxy Enhance-X görüntü düzenleme uygulamasına yeni bir güncelleme yayınladı. Bu uygulama sürümü, daha önce yakaladığınız görüntülerin kamera açısını değiştirmenize olanak tanıyan Kamera Anahtarı adı verilen kullanışlı bir özellik sunar. Dolayısıyla, bir görüntünün perspektifinin doğru görünmediğini düşünüyorsanız Kamera Kaydırma özelliğini kullanarak bunu düzeltebilirsiniz.

samsung-galaxy-enhance-x-uygulamasina-yeni-ozellikler-ekledi-1.jpg

Galaxy Enhance-X uygulaması güncelleme aldı

Galaxy Enhance-X uygulamasının yeni sürümü (2.0.67) artık Galaxy Store'da mevcut ve 166,21MB indirme boyutuna sahip. Bir görüntünün perspektifini veya kamera açısını değiştirmenizi sağlayan Kamera Anahtarı adı verilen yeni bir özellik sunar. Örneğin, resminizin dik açıdan çekilmiş gibi göründüğünü düşünüyorsanız, yeni özelliği kullanarak resmin artık o şekilde görünmemesini sağlayabilirsiniz. Kamera konumunun yüksekliğini veya açısını değiştirebilirsiniz. Ayrıca fotoğrafın, telefonun kamerası ters tutularak çekilmiş gibi görünmesini de sağlayabilirsiniz.