Samsung Galaxy S23 Ultra İçin Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikleri Tanıttı

Samsung Galaxy S23 Ultra İçin Yapay Zeka Destekli Yeni Özellikleri Tanıttı
Samsung, Galaxy S23 Ultra modelinde Circle To Search, Canlı Çeviri, Not Yardımı ve Fotoğraf Yardımı gibi yapay zeka destekli özellikleri tanıttı.

Birkaç hafta önce Samsung, sesli aramalar sırasında gerçek zamanlı dil çevirisi, not özetleme, mesajlaşma sırasında dilbilgisi yardımı ve yapay zeka destekli görüntü düzenleme gibi çeşitli yapay zeka destekli özelliklere sahip Galaxy S24 serisini tanıtmıştı. Genellikle mevcut Galaxy telefonlarına bazı yeni özellikler sunuluyor ancak Samsung, bu yapay zeka özelliklerinin mevcut ileri teknoloji telefonlara gelip gelmeyeceğini açıklamadı.

samsung-galaxy-s23-ultra-icin-yapay-zeka-destekli-yeni-ozellikleri-tanitti-1.jpg

Galaxy S23 Ultra yeni yapay zeka özellikleri kazanıyor

Samsung'un web sitesine göre, Galaxy S23 Ultra, Circle To Search, Canlı Çeviri, Not Yardımı ve Fotoğraf Yardımı dahil olmak üzere bazı yapay zeka destekli özelliklere sahip oluyor. Web sitesi bu özelliklerin yakında geleceğini söylüyor ancak belirli bir zaman çizelgesi yoktur. Karşılaştırma tablosunda Samsung, yapay zeka destekli bu özelliklerin Galaxy S22 Ultra, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4'e gelmediğini ima ediyor. Bu yapay zeka özelliklerinin Galaxy A34'e gelmemesi muhtemeldir.