Samsung SmartThings Uygulamasını Yeniledi

Samsung SmartThings Uygulamasını Yeniledi
Samsung, Android için SmartThings uygulamasını 1.8.13.22 sürümüyle güncelledi. Bu güncelleme, yeni bir uygulama simgesi, evinizin tüm akıllı cihazlarınızı gösteren 3D harita ve cihaz yazılımı güncellemelerini gösteren bir gösterge gibi üç yeni özellik getiriyor.

Samsung, Android için SmartThings uygulamasına yönelik bir güncelleme yayınladı. Uygulamanın sürümünü 1.8.13.22'ye yükseltiyor ve üç yeni özellik getiriyor: Yeni bir uygulama simgesi, evinizin tüm akıllı ev cihazlarınızı gösteren 3 boyutlu haritası ve akıllı ev ürünleriniz üzerinde bir ürün yazılımı güncellemesi olup olmadığını gösteren bir göstergedir.

samsung-smartthings-uygulamasini-yeniledi-1.jpg

Samsung SmartThings için güncelleme yayınladı

SmartThings uygulamasının eski sürümünde sahip olduğunuz simgenin, bir hub'a doğrudan bağlı iki akıllı ev cihazını ve hub'a dolaylı olarak bağlı iki akıllı ev ürününü temsil eden mavi gradyanla boyanmış bir şekil içeren beyaz bir arka planı vardı. Uygulamanın en son sürümüyle elde ettiğiniz simgenin mavi bir arka planı ve doğrudan bir hub'a bağlı beş akıllı ev cihazını temsil eden tamamen beyaza boyanmış bir şekli vardır.