Vivo X Fold 3 Pro Yeni Bir Rakip Olarak Öne Çıkıyor

Vivo X Fold 3 Pro Yeni Bir Rakip Olarak Öne Çıkıyor
Vivo, Galaxy Z Fold 5'e rakip olarak çıkardığı X Fold 3 Pro ile katlanabilir telefon pazarında dikkat çekiyor. İnce, hafif ve üstün özelliklere sahip olan telefon, OLED ekranlar, yüksek yenileme hızı ve suya dayanıklılık gibi özellikler sunuyor.

Samsung birkaç yıldır en iyi katlanabilir telefon üreticisi olsa da, şirketin en azından teknolojik atılımlar söz konusu olduğunda yarışı Çin'deki rakiplerine kaptırdığını görmek üzücüdür. Çin'deki rakip akıllı telefon markaları, Samsung'un katlanabilir cihazlarından daha ince, daha hafif ve daha iyi özelliklere sahip katlanabilir telefonlar üretiyor. Vivo, Galaxy Z Fold 5'ten daha ince ve daha hafif olmasına rağmen yine de çok daha büyük pilleri sığdırmayı başaran iki yeni katlanabilir telefonu piyasaya sürdü.

vivo-x-fold-3-pro-yeni-bir-rakip-olarak-one-cikiyor-1.jpeg

Vivo X Fold 3 Pro HDR10+ ile geliyor

Vivo X Fold 3 Pro, Vivo'nun bu yılki amiral gemisi katlanabilir telefonu. 6,53 inç OLED kapak ekranı ve 8,03 inç OLED katlanabilir iç ekranı bulunuyor. Her ikisinde de 1Hz-120Hz değişken yenileme hızı, 4.500 nit tepe parlaklık, HDR10+ ve Dolby Vision bulunuyor. Her iki ekranda da ekran içi parmak izi okuyucuları bulunur. Aynı zamanda Galaxy Z Fold 5 gibi suya dayanıklılık açısından da IPX8 derecesine sahiptir.