Weather & Radar Android Auto'da Yeni Özellikler Sunuyor

Weather & Radar Android Auto'da Yeni Özellikler Sunuyor
Weather & Radar uygulaması, Android Auto'da daha fazla özellik sunarak sürüş sırasında etkileşimli radarlar, sıcaklık ve rüzgar koşulları gibi hava durumu bilgilerine erişimi kolaylaştırıyor.

Uygulamaların Android Auto'da çalışabileceği birçok sınırlama vardır. Çoğunlukla medya oynatma, mesajlaşma ve gezinme ile sınırlıdır. Ancak Google, EV şarj bilgileri, akıllı ev kontrolleri ve hava durumu sunanlar da dahil olmak üzere birkaç uygulama türüne daha izin vermek için Android Auto'yu biraz daha açtı. Hava Durumu ve Radar uygulaması artık Android Auto uygulamasına daha fazla özellik ekledi.

weather-and-radar-android-autoda-yeni-ozellikler-sunuyor-1.jpg

Weather & Radar uygulaması güncellendi

Weather & Radar, Android Auto ekranları için başlatılan ilk entegre tam hava durumu uygulamasıydı ve geçen yıl piyasaya sürüldü. Popüler hava durumu uygulamasının en son sürümü artık Android Auto'da daha fazla özelliği destekliyor. Artık sürüş sırasında etkileşimli radarlar, TemperatureRadar, WindRadar ve hava durumu uyarılarını içeriyor. Uygulama artık sürüş sırasında daha güvenilir bir hava durumu hizmeti için daha gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Dolayısıyla, Galaxy (veya başka bir Android) akıllı telefonunuzda bu uygulamayı yüklediyseniz, herhangi bir yerdeki hava durumu hakkında daha ayrıntılı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. TemperatureRadar katmanı mevcut sıcaklığı görüntülerken WindRadar rüzgar koşullarını ve hızını görüntüler. Uygulamanın üst kısmındaki katmanlar simgesini kullanarak çeşitli katmanlar arasında seçim yapabilirsiniz.