PlayStation Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor

PlayStation Plus Abonelik Ücretlerine Zam Geliyor
PS sisteminden en iyi şekilde yararlanmamızı sağlayan PlayStation Plus, sadece bununla kalmayıp birçok avantaj ile karşımıza çıkıyor. PS Plus abonelerine özel oyunlar, 100 GB çevrimiçi depolama alanı, PSN hesabınızdan en iyi...

PS sisteminden en iyi şekilde yararlanmamızı sağlayan PlayStation Plus, sadece bununla kalmayıp birçok avantaj ile karşımıza çıkıyor. PS Plus abonelerine özel oyunlar, 100 GB çevrimiçi depolama alanı, PSN hesabınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan özellikler ve birçok avantaj ile karşımıza çıkan bu abonelik hizmeti, 2 ay içerisinde zamlanacak. Sony tarafından yapılan açıklama göre; PlayStation Plus abonelik ücretleri zamlanacak. Sony, yeni ücretlendirmenin 1 Mayıs 2020 tarihinde yürürlüğüne gireceğini ve pazar koşullarından dolayı bu zammı yaptıklarını da sözlerine ekledi.

PlayStation Plus ücretsiz oyunları 2018

PlayStation Plus Abonelik Ücretleri

Bu haberin yayılmasından sonra birçok kişi, PlayStation Plus yeni abonelik ücretleri ne kadar sorusunu sormaya başladı. Aşağıda yer alan listeden hem eski hem de yeni PS Plus abonelik ücretlerini görebilirsiniz.

PlayStation Plus 1 Aylık Ödeme Planı; 39.99 TL – Eski fiyat 23.99 TL

PlayStation Plus 3 Aylık Ödeme Planı; 99.99 TL – Eski fiyat 74.99 TL

PlayStation Plus 12 Aylık Ödeme Planı; 239.99 TL – Eski fiyat 179.99 TL

Buradan anlaşıldığı üzere en az zammın oranı %33. En yüksek zam oranı ise, %66 ile 1 aylık abonelik ücretinde. Sony, 1 Mayıs’ta yürürlüğe girecek bu fiyatlardan önce eski fiyatlar ile yenileme ve abonelik süresi uzatma gibi işlemlerin yapılacağını belirtti. Birçok kullanıcı zamlı fiyatlara karşı isyan ederken, diğer kullanıcılar aboneliklerini yenilemeye başladı. Bazı kullanıcılar ise, abonelik yenilemeyeceğini ve indirimleri bekleyerek abonelik satın alacağını belirtti.Bu da mantıklı ve uygulanabilecek kararlar arasında yer alıyor fakat bu kararın bir riski bulunuyor. Bu da Sony’nin ne kadar indirim yapacağı konusu. Bu adımı izleyen kullanıcılar, beklediği indirimleri alamadıklarında zamlı fiyatlardan işlem yapmak zorunda kalacak. Bu durumda da istediklerini aboneliğe daha yüksek fiyat ile sahip olmuş olacaklar. İlerleyen günlerde hangi kullanıcıların karlı çıktığını hep beraber göreceğiz. İyi oyunlar !