PlayStation Plus Aralık 2018 ücretsiz oyunları belli oldu!

PlayStation Plus Aralık 2018 ücretsiz oyunları belli oldu!
2018'in son ayına girdik sayılır ve yeni yıl kapıda. Ocak ayında Shadow of the Colossus, Mayıs ayında God of War, Eylül ayında Marvel's Spider-Man ve geçtiğimiz ay çıkan Astro Bot Rescue Mission ile PlayStation için oldukça uzun...

2018'in son ayına girdik sayılır ve yeni yıl kapıda. Ocak ayında Shadow of the Colossus, Mayıs ayında God of War, Eylül ayında Marvel's Spider-Man ve geçtiğimiz ay çıkan Astro Bot Rescue Mission ile PlayStation için oldukça uzun bir yıl oldu. Bu arada, yeni bir ay, yeni PlayStation Plus oyunları demek. Parti başlasın!

İşte PlayStation Plus'tan Aralık ayının ücretsiz PS4 oyunları:

SOMA

Soma PlayStation Plus Aralık 2018

Frictional Games'in çalışmalarını bilenler, sandalyelerinde rahat oturamayacaklarının farkında olmalılar. PlayStation Plus korku kuşağı sunar!

Sarsıcı korku oyunu Amnesia: The Dark Descent'in takipçisi olan SOMA, varlıksal bilim kurgu oyunu olarak tırnak ısırtan bir macera. İçerik yayıncıları tarafından popüler hale gelen oyun, sadece korku türünde üstünlük sağlamayı değil, ötesine geçmeyi başarıyor.

Kafa travması için deneysel yeni bir tedaviyi takiben, kendinizi harabe bir endüstriyel tesiste bulacaksınız. Haberleşme sisteminizde size rehberlik eden gizemli bir ses ile sınırsız bir makineyle çevrelenmiş olarak orada nasıl yaralandığınızın gizemini çözmeniz gerekiyor. Eve nasıl geri dönmeniz gerektiğiyse size kalmış.

Onrush

PlayStation Plus Aralık ayında korkunun yanı sıra hız ve aksiyon da sunuyor. Bugüne kadar yarış oyunlarını ve araba savaşını denediniz. Ancak hiç ikisini de zorlu arazilerde hızla ilerlerken denediniz mi? Sanmıyoruz.

Oldukça başarılı MotorStorm serisinin arkasındaki Codemasters'tan gelen Onrush, rakiplerinize zor anlar yaşatacağınız bir yarış oyunu. Ayrıca çevrimiçi modda ve dört rekabetçi modda 11'e kadar yarışmacıyla liderlik tablolarında yükselmek için ortalığın tozunu attıracaksınız. Biraz araba parçalama zamanı!

PS Plus Aralık 2018 oyunları

Yukarıdaki oyunlar 4 Aralık'tan itibaren indirilebilecek. O zamana kadar, kaçıranlar geçtiğimiz PlayStation Plus Kasım oyunlarını alabilirler:

Önümüzdeki ay PlayStation Plus'a hangi büyük oyunların geleceğini öğrenmek için bizi takip edin!