PlayStation Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları açıklandı

PlayStation Plus Ekim ayı ücretsiz oyunları açıklandı
Sony, PlayStation Plus Ekim ayı oyunlarını duyurdu. PS4 oyuncularını önümüzdeki ay yine iki yeni oyun bekliyor. Aksiyon ve hız tutkusunu bir araya getiren Need for Speed Payback ve vampir olarak karanlık bir maceraya atılacağınız...

Sony, PlayStation Plus Ekim ayı oyunlarını duyurdu. PS4 oyuncularını önümüzdeki ay yine iki yeni oyun bekliyor. Aksiyon ve hız tutkusunu bir araya getiren Need for Speed Payback ve vampir olarak karanlık bir maceraya atılacağınız Vampyr, PS Plus abonelerine ücretsiz olarak verilecek.

PlayStation 5 lansmanı için geri sayım başladı ve PS5 oyuncularını yeni nesilde PlayStation Plus Collection adlı yeni bir ayrıcalık bekliyor. Diğer yandan hizmetin Kasım ayından itibaren nasıl şekilleneceği merak konusu. Need for Speed Payback ve Vampyr, bu ayın oyunları kadar iddialı olmasa da, daha önce oynamamış oyuncular için farklı türlerde iyi seçimler denebilir. PS Plus Ekim ayı oyunlarına yakından bakalım.

PlayStation Plus Ekim 2020 ücretsiz oyunları:

Need for Speed Payback

need for speed payback

Dünyanın en çok satan video oyun serilerinden biri olan Need for Speed, 2017 yılında Need for Speed Payback ile iddialı oyunlarına bir yenisini daha eklemişti. Fortune Valley'in yer altı dünyasında, bir ihanetle bölünen ekibiniz, şehirdeki kumarhanelere, suçlulara ve aynasızlara hükmeden kartel Kasa'yı devirmek için intikam arayışıyla tekrar bir araya geliyor.

Yarışçı Tyler, Şovmen Mac ve Dümenci Jess'in dünyasına girerek birbirinden zorlu ve farklı etkinliklerde yarışacaksınız. Valley'deki yer altı dünyasının saygısını kazanıp Kasa'yı devirecek o son yarışta yer almak için yarışlara katılmanız, görevleri tamamlamanız ve meydan okumalara karşılık vermeniz gerekiyor. Need for Speed Payback şu anda PlayStation Store'da 319 TL'den satılıyor. PlayStation Plus kullanıcıları, yarış oyununu Ekim ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

Vampyr

Vampyr

Life is Strange geliştiricisi Dontnod Entertainment'ın derin anlatı seçeneklerine sahip oyunu Vampyr, 1918 yılında geçen bir üçüncü şahıs aksiyon RPG'si olarak sizi karanlığa çağırıyor. Şiddet ve korkunun hakim olduğu Londra'da vampire dönüşen bir doktor rolünde olacaksınız. Korkunç yaratıklara ve vampir avcılarına karşı savaşmak veya onlardan kaçmak için doğaüstü yeteneklerinizin yanı sıra insan yapımı araçları ve silahları kullanacaksınız.

Karanlık Londra sokaklarında şehrin halkını kurtaracak ya da güçlenmek için onlardan beslenebileceksiniz, ancak kana boyun eğmek vahim sonuçlar doğurabiliyor. Vampyr, PlayStation Store'da 284 TL'den satılıyor ve Ekim ayında PlayStation Plus oyunu olarak abonelere ücretsiz olarak sunulacak.

PlayStation Plus Ekim oyunlarını 6 Ekim Salı gününden 2 Kasım Pazartesi gününe kadar indirebileceksiniz. Bu arada PS Plus Eylül oyunlarını indirmek için hala vaktiniz var. PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) ve Street Fighter V'i 5 Ekim'e kadar PS4 kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Sony'nin çevrimiçi hizmeti PlayStation Plus hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmete 29 Ekim'den itibaren zam geleceğini belirtelim. PS Plus'ın zamlı fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.