PlayStation Plus Nisan ayı ücretsiz oyunları belli oldu!

PlayStation Plus Nisan ayı ücretsiz oyunları belli oldu!
Sony, Nisan ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını duyurdu ve yine iki PS4 oyunu geldi. Geçtiğimiz ay PS3 ve PS Vita oyunlarının sunulduğu son aydı ve artık ne yazık ki bu cihazlar PS Plus ücretsiz aylık oyun koleksiyonunda...

Sony, Nisan ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını duyurdu ve yine iki PS4 oyunu geldi. Geçtiğimiz ay PS3 ve PS Vita oyunlarının sunulduğu son aydı ve artık ne yazık ki bu cihazlar PS Plus ücretsiz aylık oyun koleksiyonunda yer almıyorlar. Sony bu konuda herhangi bir açıklama ya da telafi sunmadı.

PlayStation Plus Nisan ayı oyunlarını 2 Nisan 2019'dan itibaren indirebileceksiniz. Oyunlardan ilki geçtiğimiz yıl çıkış yapan hayatta kalma oyunu Conan Exiles ve diğeri de 2017 yılında yayınlanan bilim kurgu aksiyon RPG'si The Surge.

Önümüzdeki ayın oyunları ayın oyunları Mart ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunları The Witness ve Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile karşılaştırıldığında kesinlikle düşüşe işaret ediyor... (ve 1 Nisan şakası değil...)

Conan Exiles

Nisan ayının ilk PlayStation Plus oyunu Conan Exiles, klasik barbar hikayelerinden ilham alan bir hayatta kalma macera oyunu ve sizi bilinmeyen suçlarınız için çölde tek başına terk edilmiş unutulmuş bir sürgün olarak sizi medeniyetin dibine atıyor.

Bu geniş ve zorlu dünyayı keşfetmek, malzeme toplamak, zanaat yapmak ve kendiniz için yeni bir yaşam oluşturmak zorunda kalacaksınız. Paylaşımlı bir çevrimiçi ortamı keşfederken, diğer oyuncularla tanışma, birlikte yerleşim yerleri ve üsler inşa etme ve dünyaya hakim olma görevinizi ilerletirken kendi kalelerinizi yükseltme şansınız olacak.

The Surge

Acımasız ortaçağ aksiyon-macera oyunu Lords of Fallen'ın yaratıcılarından gelen The Surge ile aksiyon RPG tarzında zorlu bir bilim kurgu dünyasına adım atacaksınız.

İşteki ilk gününüzde başına gelen felaket sizi baygın düşürecek. Uyandığınızda kendinizi ağır bir egzoiskelet ile donatılmış halde, binanın yerle bir olmuş bir kısmında bulacaksınız. Robotlar kontrolden çıkmış, sayıları artmış ve çıldırmış mesai arkadaşlarınızla birlikte hepsi ölmenizi istiyor.

CREO araştırma tesisinin labirentlerinde haywire teknolojisini yok edin, yeni parçalar ve silahlar bularak hayatta kalanları kurtarın ve bu geniş, terk edilmiş tesisin sırlarını açığa çıkarın.

PlayStation Plus Mart ayı oyunlarını almanız için hala birkaç gününüz var. Call of Duty: Modern Warfare Remastered ile FPS türünün en başarılı örneklerinden birini tekrar ziyaret edebilirsiniz. Ya da The Witness ile akıllıca tasarlanmış bulmacaların büyüleyici dünyasına adım atabilirsiniz.

PlayStation Plus (PS Plus) aboneliği ve sunduğu avantajlar hakkında ayrıntılı bilgiye buradan erişebilirsiniz. Ayrıca PlayStation Plus aylık oyunlarını ve kampanyaları resmi PlayStation Store sayfasından inceleyebilirsiniz.