PlayStation Plus Ocak 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

PlayStation Plus Ocak 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!
Yeni yıl kapıda! Uzun ve yorucu bir yılın ardından 2019'un kapılarını aralıyoruz ve hepinize şimdiden mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz. PlayStation Plus yeni ücretsiz oyunlarla yeni yıla merhaba diyor. Doğrusunu...

Yeni yıl kapıda! Uzun ve yorucu bir yılın ardından 2019'un kapılarını aralıyoruz ve hepinize şimdiden mutlu, sağlıklı ve başarılı bir yıl diliyoruz. PlayStation Plus yeni ücretsiz oyunlarla yeni yıla merhaba diyor. Doğrusunu söylemek gerekirse ilk ay için daha iyi hediyeler beklerdik...

İşte PlayStation Plus Ocak 2019 ücretsiz PS4 oyunları:

Steep

Steep - PlayStation Plus Ocak 2019

Ubisoft'un açık dünya kış sporları temalı oyununda kayaklar, snowboardlar, wingsuit'ler veya yamaç paraşütçüleriyle dünyanın nefes kesici dağlık alanlarında karın ve rekabetin keyfini çıkarın. PlayStation Plus kışı getiriyor.

Steep'le dik yamaçlardan ve karla kaplı tepelerden en hızlı yolu bulun, rekorlarınızı kaydedin ve daha sonra arkadaşlarınız da dahil olmak üzere onları dünya çapındaki oyuncularla paylaşarak onlara meydan okuyun.

Yapacağınız her şeyi toplulukla paylaşabilirsiniz. Yeni eklenen bir fotoğraf modu, PVP zorlukları (tam temaslı çarpışmalarla) ve yeni Alaska bölgesiyle her zamankinden fazlasına hazır olun!

Portal Knights

Eşsiz, açık dünya sandbox oyunu Portal Knights PlayStation Plus oyun koleksiyonunun ikinci büyük oyunu.

Portal Knights, büyük ve ustalıkla oluşturulmuş ortamları, kooperatif oyun tarzı ve büyük boss savaşlarıyla aksiyon odaklı bir macerayla yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için fırsatlar sunuyor.

Geleneksel RPG'lerden ayrılan Portal Knights, dünyayı uygun gördüğünüz şekilde yeniden şekillendirme olasılığını ortaya koyuyor. Kendi tarzınızı oluşturmak için devasa yapılar inşa edebilir, bazı sebze ekebilir ya da nadir bulunan madenler ve malzemeler için dünyanın derinliklerine doğru kazabilirsiniz.

PS Plus Ocak 2019 oyunları

PlayStation Plus Ocak oyunlar yeni yılın ilk günüyle birlikte (1 Ocak 2019 Salı günü itibarıyla) indirilebilecek. O zamana kadar PlayStation Plus Aralık oyunlarını alabilmek için hala şansınız var:

PlayStation Plus hakkında bilgi almak için ilgili yazımıza buradan erişebilirsiniz. Gelecek PS Plus duyuru ve kampanyaları için takipte kalın!