PS Plus üyelerine özel ücretsiz Firewall Zero Hour denemesi!

PS Plus üyelerine özel ücretsiz Firewall Zero Hour denemesi!
PlayStation VR cihazına sahip olan ve Firewall Zero Hour'u henüz denememiş PlayStation Plus aboneleri için ufukta önemli bir fırsat var. Firewall Zero Hour 18-20 Ocak arasında ücretsiz deneme alacak. Bu sınırlı süreli teklifle, oyunculara...

PlayStation VR cihazına sahip olan ve Firewall Zero Hour'u henüz denememiş PlayStation Plus aboneleri için ufukta önemli bir fırsat var. Firewall Zero Hour 18-20 Ocak arasında ücretsiz deneme alacak. Bu sınırlı süreli teklifle, oyunculara demo sürümünün aksine tam oyuna erişim verilebileceği görülüyor. Deneme sürecinde, oyundaki 12 paralı askerin tamamı oyuncuların emrinde olacak.

Firewall Zero Hour'da 8 kişiye kadar takımlarla bir dizüstü bilgisayara erişmek için saldıran düşmanlara saldırma veya dizüstü bilgisayarı gelen rakiplerden koruma gibi görevler yer alıyor. Paralı askerin savaş alanındaki konumuna bağımsız olarak takım çalışması başarının ayrılmaz bir parçası. Bu da oyunu taktiksel bir nişancıdan fazlası yapıyor.

Firewall Zero Hour Ağustos 2018'deki lansmanından önce bile övgüler alıyordu. Sonuç olarak oyun çıktığında beklenen başarıyı yakaladı. Gösterişli grafikleri olmasa da etkileyici aksiyonu ve Hedef Kontrol Cihazının genel deneyime etkisi alkışlandı.

Firewall Zero Hour PS VR

Firewall Zero Hour'un başarıları burada bitmiyor. Oyun Ağustos 2018'de VR platformunda hit oldu ve o ay PlayStation VR'ın en çok indirilen oyunlarından biri oldu. O zamandan bu yana, geliştirici First Contact Entertainment oyunu lansman sonrası güncellemelerle sürekli olarak destekledi. Şimdiye kadar, yeni eşyalar, skin'ler ve silahlar için bir DLC'ler paketi sunuldu.

Deneme süreci hakkında ayrıntılı bilgiye PlayStation Blog'dan erişebilirsiniz.