PUBG + 12 Aylık PlayStation Plus üyeliğinde büyük indirim!

PUBG + 12 Aylık PlayStation Plus üyeliğinde büyük indirim!
Tatil yaklaşırken PlayStation 4'te battle royale aksiyonuna katılmak istiyorsanız, PlayStation Store'da mükemmel bir fırsat sizleri bekliyor. Şu anda PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) ve 12 aylık PlayStation Plus üyeliği 210 TL'den...

Tatil yaklaşırken PlayStation 4'te battle royale aksiyonuna katılmak istiyorsanız, PlayStation Store'da mükemmel bir fırsat sizleri bekliyor. Şu anda PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) ve 12 aylık PlayStation Plus üyeliği 210 TL'den satışta. Teklif sınırlı süreli ve 13 Ocak tarihine kadar sürecek.

Aslına bakılırsa oldukça karlı bir anlaşma. PUBG'nin için tek başına 134 TL ödemeniz gerekiyor ve 1 yıllık PlayStation Plus üyeliği ise 179 TL'den satılıyor. PS Plus'la en popüler çok oyunculu oyunlarından biri olan PUBG'yi oynamak istiyorsanız, her ikisine 103 TL indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Kampanya detaylarına PlayStation Store sayfasından erişebilirsiniz.

PlayStation Plus'a (PS Plus) aşina olmayan yeni oyuncular için kısaca açıklayalım. PS Plus'ı PS4'ünüzün sunduğu en önemli özellikleri bir araya getiren ücretli bir üyelik/abonelik sistemi gibi düşünebilirsiniz. Çok oyunculu işlevselliğe sahip çoğu oyun, çevrimiçi oynamak için PlayStation Plus üyeliği gerektiriyor.

PlayStation Plus Ocak 2019 ücretsiz oyunlar
PS Plus Ocak 2019 ücretsiz oyunları

Ayrıca PlayStation Plus üyeliğinizle her ay ücretsiz olarak sunulan oyunları elde edebilirsiniz. PS Plus üyeliğiniz etkin olduğu sürece, her ay ücretsiz olarak oynamak üzere kütüphanenize tam oyunlar ekleyebilirsiniz. Ayrıca belli dönemlerde üyelere özel indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz ve 10 GB bulut depolama alanıyla kayıt dosyalarınız güvende kalır. Detaylı fazla bilgiye buradan erişebilirsiniz.

PUBG kampanyasının yanı sıra, PlayStation Plus Ocak 2019 oyunlarını da unutanlar için hatırlatalım.